Muzyczna Akademia Malucha to dwa punkty opieki dziennej nad dziećmi od 21 tygodnia życia do 3 lat. Działalność rozpoczęliśmy w maju 2016 roku w Warszawie w dzielnicy Ursus. Mieścimy się na ul. Chełmońskiego 5/1 na os. Skorosze w Warszawie oraz na ul. Ochockiej 2 C w budynku jednorodzinnym. Pomieszczenia w lokalach zostały przystosowane dla najmłodszych dzieci,, posiadamy własne ogródki zaadaptowane na placyki zabaw.

 

Jesteśmy po to, aby zaopiekować się Państwa dziećmi podczas Państwa nieobecności. Powierzenie nam dziecka to gwarancja, iż będzie ono bezpieczne i zadbane. Zapomni o rozłące, ponieważ będzie się świetnie bawić i zdobywać wiedzę o świecie. Wykwalifikowana kadra posiada niezbędne wykształcenie, dodatkowe szkolenia oraz kurs pierwszej pomocy dedykowany opiekunom dziecięcym. W naszej placówce rodzice mogą brać udział w zajęciach, nie nakładamy jednak obowiązku pomocy opiekunom. 

Właścicielka placówki od kilku lat pracuje z dziećmi jako logopeda i opiekun dziecięcy. Ma za sobą pracę w dwóch żłobkach niepublicznych, jeden z nich prowadziła. Ukończyła także kurs gordonowski. 

 

Codzienne zajęcia ogólnorozwojowe wpłyną pozytywnie na manualne i motoryczne zdolności dziecka, przebywanie i zabawa z innymi dziećmi w podobnym wieku wspomogą także jego rozwój psychiczny i społeczny. Małe grupy pozwalają opiekunkom na indywidualne podejście do każdego dziecka.

 

Oczywistym jest, iż w Muzycznej Akademii nie może zabraknąć muzyki. W ofercie znajdziecie więc Państwo: zajęcia gordonowskie, rytmikę, zajęcia logorytmiczne, będziemy poznawać nowe piosenki, także w języku angielskim, tańczyć, pląsać,  śpiewać i odgrywać teatrzyki. 

 

U nas dzieci będą czuć się jakby były powierzone pod opiekę bliskiej rodzinie, otoczymy je ciepłem i nauczymy wiary we własne możliwości. Towarzyszą nam bowiem słowa Janusza Korczaka: „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie-naucz. Jeśli nie wie-wytłumacz. Jeśli nie może-pomóż”. 

 

 

O nas